Biuro rachunkowe w Siedlcach – Podatki Online

Podatki Online to biuro rachunkowe, które posiada już 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla swoich klientów. Nasze biuro rachunkowe obsługuje również klientów z Siedlec i okolic, oferując im usługi na najwyższym poziomie.

Biuro rachunkowe Podatki Online – kim jesteśmy?

Podatki Online jest biurem rachunkowym działającym na terenie Siedlec specjalizującym się w prowadzeniu księgowości, rozliczeniach kadrowo-płacowych, ale również pomagamy w audytach wewnętrznych, doradzamy w podatkach, wdrażamy oprogramowanie do księgowości dla firm, organizujemy szkolenia z poprawności fakturowania oraz pomagamy w pisaniu skarg do WSA czy NSA.

Posiadamy doświadczenie w wielu branżach, dzięki czemu znamy specyfikę  podatkową wielu gałęzi gospodarki. Między innymi w branży budowlanej, motoryzacyjnej, medycznej, deweloperskiej, transportowej, handlowej i innych usługowych.

Nasze biuro rachunkowe oferuje swoje usługi nie tylko wielkim spółkom, ale również jednoosobowym działalnościom gospodarczym, każdego klienta traktując indywidualnie.

Dlaczego warto zdecydować się na biuro rachunkowe Podatki Online?

Outsourcing usług księgowych to wiele zalet, dzięki którym można nie tylko zaoszczędzić środki finansowe, ale poczuć się bezpieczniej.

Wybierając usługi biura rachunkowego nie trzeba ponosić kosztów zatrudnienia księgowego, zakupu oprogramowania księgowego oraz obsługi informatycznej, a także kosztów szkolenia pracownika i śledzenia zmian podatkowych.

Wybór zewnętrznego biura rachunkowego to również świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo firmy. Za wszelkie zaległości podatkowe czy naruszenia prawa podatkowego, wynikające z błędnej pracy księgowości, właściciel firmy odpowiada własnym majątkiem. Biuro rachunkowe zawsze jest ubezpieczone na wysoką kwotę i w razie jakichkolwiek roszczeń Twoja firma jest zabezpieczona.

Podatki Online cechuje również pełen profesjonalizm. Biuro rachunkowe Siedlce jest licencjonowanym biurem rachunkowym przez Ministra Finansów, dlatego mają Państwo pełną gwarancję naszej wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności.

Biuro rachunkowe w Siedlcach? Postaw na nasze usługi!

W ramach oferowanych usług proponujemy naszym klientom kompleksową obsługę księgową w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, uproszczonych ksiąg podatkowych, wysyłania plików JPK, tworzenia sprawozdań finansowych, tworzenia dokumentacji bankowych oraz opinii podatkowych.

Z klientem współpracujemy już przed założeniem działalności gospodarczej, pomagając mu w zakresie podatków czy wyboru prowadzenia księgowości. Doradzamy również w zakresie postępowania kontrolnego, przygotowujemy odwołania od decyzji organów podatkowych, organizujemy szkolenia.

Oprócz usług księgowych i podatkowych, nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę w zakresie kadr i płac oraz przeprowadzania audytów wewnętrznych.

Kontakt

Napisz do nas

Biuro Rachunkowe:
ul. Adama Branickiego 10/87
02-972 Warszawa

Tel. 601 151 500

Biuro księgowe | Usługi Księgowe | Księgowość Warszawa

Usługi księgowe są niezwykle ważnym elementem każdego biznesu, dlatego jeśli firma nie zatrudnia żadnej księgowej na etat, warto zdecydować się na dobre biuro księgowe. Księgowość prowadzona w Warszawie przez Podatki Online to pełen profesjonalizm. Klienci naszego biura księgowego są w pełni zadowoleni z naszych usług księgowych. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, mamy spore doświadczenie i wszelkie niezbędne kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej księgowości firmy z Warszawy i okolic.

Biuro księgowe | Usługi księgowe | Księgowość Warszawa