O nas

Misją naszego biura rachunkowego jest przede wszystkim troska o bezpieczeństwo naszego klienta, oraz wsparcie w szerokim zakresie.

Podatki Online – księgowość z tradycją i zaangażowaniem

Stworzyliśmy nasz biznes w 1998 roku i 20 lat doświadczenia w pełni nauczyło nas definiowania oraz rozumienia wszystkich potrzeb klienta.

Zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest czas dla klienta i jak ważne jest to czy może zawsze liczyć na nasze wsparcie.

Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów, nie stosujemy spychologii przekierowując klienta do różnych instytucji, bo to my rozpoznajemy problem i proponujemy klientowi  wyjście z danego problemu, w którym się znalazł.

Podatki-online.pl to przede wszystkim profesjonalizm, to chęć angażowania się w potrzeby swoich klientów. Sprawia nam ogromną radość niesienie fachowej pomocy naszym klientom. Nie jesteśmy fabryką dokumentów, staramy się pracować z naszymi klientami jak z rodziną, chcemy mieć dla nich czas na finanse, podatki, księgowość ale również na dialog, który nie wchodzi w zakres obsługi klienta a jest potrzebny na każdej płaszczyźnie życia.

Naszymi klientami były i są podmioty duże, jak spółki z o.o., komandytowe, spółki jawne, cywilne, partnerskie, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Współpracujemy miedzy innymi z branżami budowlanymi, deweloperskimi, motoryzacyjnymi, transportowymi, handlowymi, medycznymi, gastronomicznymi i innymi.

Angażujemy się w potrzeby i rozwój naszych klientów począwszy od rejestracji firmy do przekształcenia czy zmiany osobowościowej podmiotu.

Prowadzimy dla naszych klientów kompleksowo księgi, pomagamy przy wdrożeniach magazynowych, prowadzimy obsługę kadrową, ZUS, rozliczenia podatkowe. Angażujemy się w narzędzia wdrożeń oprogramowania dla klienta, pomagamy w wyszkoleniu kadry pracowniczej i przygotowaniu ich do samodzielnej i profesjonalnej pracy.

Nasi klienci nie mają do wyboru pakietów srebrnych, złotych, platynowych bo dla nas każdy klient to VIP. To klient dobiera sobie formę obsługi księgowej oraz jej zakres, natomiast my to realizujemy najlepiej jak potrafimy i nie dzielimy swoich klientów na bogatych i bogatszych  bo dla nas wszyscy klienci są równi.

Poza bieżącymi rozliczeniami podatkowymi, prowadzeniem i rozliczeniami kadr i płac na życzenie i zamówienie klienta przygotowujemy dokumentację cen transferowych. Przygotujemy na każde życzenie klienta audyt podatkowy oraz audyt wewnętrzny,

Właściciel firmy – dyplomy: 

  • Uniwersytet Warszawski – Wydział Prawa
  • Uniwersytet Warszawski – Wydział Zarządzania

Kwalifikacje w trakcie na biegłego rewidenta 
W toku proces zdobywania tytułu doradcy podatkowego

Podatki-online.pl to podmiot z tradycją i historią, sięgającą 1998 r.

Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą jako biuro rachunkowe w marcu 1998 pod numerem REGON 970708529 i nadaną licencją przez Ministra Finansów o numerze 9599/98.

Dane rejestrowe: 

NIP: 9120011241       

REGON: 970708529       

Licencja MF: 9599/98

 

Kontakt

Napisz do nas

Biuro Rachunkowe:
ul. Adama Branickiego 10/87
02-972 Warszawa

Tel. 601 151 500

Biuro księgowe | Usługi Księgowe | Księgowość Warszawa

Usługi księgowe są niezwykle ważnym elementem każdego biznesu, dlatego jeśli firma nie zatrudnia żadnej księgowej na etat, warto zdecydować się na dobre biuro księgowe. Księgowość prowadzona w Warszawie przez Podatki Online to pełen profesjonalizm. Klienci naszego biura księgowego są w pełni zadowoleni z naszych usług księgowych. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, mamy spore doświadczenie i wszelkie niezbędne kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej księgowości firmy z Warszawy i okolic.

Biuro księgowe | Usługi księgowe | Księgowość Warszawa