Rozliczanie PIT Warszawa

Roliczenie PIT, czyli podatku dochodowego

Podatek dochodowy od osób fizycznych dotyczy zarówno pracowników zatrudnionych na umowach cywilno-prawnych, umowach o pracę czy też prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy mają jednak nieco większą swobodę w wyborze podatku, jaki chcą opłacać, gdyż mogą wybrać również stały, 19% podatek liniowy.

Dla naszych klientów z Warszawy sporządzamy roczne rozliczenie PIT. Sporządzamy rozliczenia PIT dla wszystkich podatników, nie musisz posiadać z nami stałej współpracy.

Roczne rozliczenia PIT – do kiedy?

Roczne rozliczenie PIT to bardzo ważny dokument, który każdy z nas musi dostarczyć do Urzędu Skarbowego. Rozliczenia PIT musimy dokonać do końca kwietnia, a pracodawcy, jeśli pracujemy w oparciu o umowę o pracę, o dzieło, bądź zlecenie, muszą dostarczyć nam PIT do końca lutego

Dokonujemy rozliczeń PIT w Warszawie. Jeśli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Napisz do nas

Biuro Rachunkowe:
ul. Adama Branickiego 10/87
02-972 Warszawa

Tel. 601 151 500

Biuro księgowe | Usługi Księgowe | Księgowość Warszawa

Usługi księgowe są niezwykle ważnym elementem każdego biznesu, dlatego jeśli firma nie zatrudnia żadnej księgowej na etat, warto zdecydować się na dobre biuro księgowe. Księgowość prowadzona w Warszawie przez Podatki Online to pełen profesjonalizm. Klienci naszego biura księgowego są w pełni zadowoleni z naszych usług księgowych. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, mamy spore doświadczenie i wszelkie niezbędne kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej księgowości firmy z Warszawy i okolic.

Biuro księgowe | Usługi księgowe | Księgowość Warszawa