Biuro rachunkowe Puławy – Podatki Online

Nasze biuro rachunkowe Podatki Online działa również w Puławach. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, które działa na rynku już od 1998 roku. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę księgową.

Biuro rachunkowe Podatki Online – w czym się specjalizujemy?

Biuro rachunkowe Podatki Online, działające w Puławach, specjalizuje się w prowadzeniu księgowości, obsłudze kadrowo-płacowej oraz w doradztwie podatkowym dla swoich klientów. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla klientów z różnych branż, między innymi medycznej, budowlanej, motoryzacyjnej czy deweloperskiej. Uważamy, że każdy klient, jest klientem VIP, dlatego każdemu z klientów poświęcamy tyle czasu, ile wymagają jego sprawy.

 

Korzystanie z zewnętrznego biura rachunkowego – zalety

Korzystanie z usług naszego biura rachunkowego w Puławach to szereg zalet. Między innymi dzięki usługom zewnętrznego biura rachunkowego, nie ponoszą Państwo kosztów utrzymania oraz ciągłego szkolenia pracownika odpowiedzialnego za księgowość. Biuro rachunkowe jest również ubezpieczone, więc w razie błędów w prowadzeniu księgowości, nieścisłości, zaległości w US, nie muszą Państwo pokrywać zobowiązań z własnych środków. Korzystanie z biura rachunkowego to również korzystanie z ogromnego doświadczenia i wiedzy, dzięki które Państwa księgowość będzie prowadzona w pełni profesjonalnie.

Biuro rachunkowe Puławy – oferta

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełny wymiar usług w zakresie księgowości, między innymi:

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów to uproszczona metoda prowadzenia księgowości. W tym systemie tworzy się rejestrację wszystkich przychodów ze sprzedaży, zakupu towarów oraz wydatków, które zapisywane są w księdze po dokonaniu kolejnych transakcji.

Ryczałt ewidencjonowany

Jest to jeszcze bardziej uproszczona metoda opodatkowania dla działalności gospodarczych. Osoby opodatkowane ryczałtem płacą podatek od przychodu, dlatego też nie mają możliwości na pomniejszaniu przychodu o koszty jego uzyskania. Z ryczałtu ewidencjonowanego mogą korzystać zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i w formie spółki osobowej. Należy jednak pamiętać, że nie każdy rodzaj działalności, może zostać opodatkowany na zasadach ryczałtu.

Księgi handlowe

Księgi handlowe to inaczej pełna księgowość, którą prowadzić powinny przede wszystkim większe firmy ewidencjonujące wszelkie operacje gospodarcze, należności oraz zobowiązania, a także tworzą szczegółową ewidencję poszczególnych obszarów działalności firmy. Obowiązek prowadzenia ksiąg handlowych mają między innymi spółki prawa handlowego oraz spółki osobowe prawa handlowego. Tworzone przez nasze biuro rachunkowe księgi handlowe tworzone są zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości.

Kadry i płace

W biurze rachunkowym Podatki Online w Puławach oferujemy pełną obsługę w zakresie kadr i płac. Naliczamy płace pracowników, sporządzamy listy płac, wyliczamy miesięczne zobowiązania wobec ZUS-u i US, sporządzamy deklaracje zgłoszeniowe/rozliczeniowe ZUS wraz z przekazem elektronicznym, przygotowujemy dokumentację pracowniczą jak umowy o prace czy wypowiedzenia.

Doradztwo podatkowe

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy już od przygotowania wpisu do CEIDG i wyboru formy opodatkowania. Oprócz tego pomagamy w zakresie postępowania kontrolnego, tworzymy zastrzeżenia do protokołów oraz odwołania od decyzji Urzędów Skarbowych.

Kontakt

Napisz do nas

Biuro Rachunkowe:
ul. Adama Branickiego 10/87
02-972 Warszawa

Tel. 601 151 500

Biuro księgowe | Usługi Księgowe | Księgowość Warszawa

Usługi księgowe są niezwykle ważnym elementem każdego biznesu, dlatego jeśli firma nie zatrudnia żadnej księgowej na etat, warto zdecydować się na dobre biuro księgowe. Księgowość prowadzona w Warszawie przez Podatki Online to pełen profesjonalizm. Klienci naszego biura księgowego są w pełni zadowoleni z naszych usług księgowych. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, mamy spore doświadczenie i wszelkie niezbędne kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej księgowości firmy z Warszawy i okolic.

Biuro księgowe | Usługi księgowe | Księgowość Warszawa