Pełnomocnictwo podatkowe Warszawa

Według naszej filozofii, klient i tak ma zbyt dużo na głowie, aby jeszcze zamartwiać się sprawami podatków i Urzędu Skarbowego. Dlatego tak ważnym jest, abyśmy otrzymali od niego pełnomocnictwo podatkowe, dzięki któremu będziemy w stanie reprezentować klienta w sprawach podatkowych.

Pełnomocnictwo podatkowe ogólne

Pełnomocnictwo podatkowe ogólne od naszych klientów z Warszawy upoważnia nas do reprezentowania ich we wszelkich sprawach podatkowych i innych, które należą do właściwości organów podatkowych, a także organów kontroli podatkowej.

Pełnomocnictwo podatkowe szczególne

Istnieje również pełnomocnictwo podatkowe szczególne, które upoważnia nas do wykonania działań jedynie we wskazanej sprawie podatkowej.

Pełnomocnictwo ogólne zgłaszane jest jedynie w formie dokumentu elektronicznego, według określonego wzoru.

Kontakt

Napisz do nas

Biuro Rachunkowe:
ul. Adama Branickiego 10/87
02-972 Warszawa

Tel. 601 151 500

Biuro księgowe | Usługi Księgowe | Księgowość Warszawa

Usługi księgowe są niezwykle ważnym elementem każdego biznesu, dlatego jeśli firma nie zatrudnia żadnej księgowej na etat, warto zdecydować się na dobre biuro księgowe. Księgowość prowadzona w Warszawie przez Podatki Online to pełen profesjonalizm. Klienci naszego biura księgowego są w pełni zadowoleni z naszych usług księgowych. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, mamy spore doświadczenie i wszelkie niezbędne kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej księgowości firmy z Warszawy i okolic.

Biuro księgowe | Usługi księgowe | Księgowość Warszawa